Firma ajalugu

Reisibüroo ATLAS alustas oma tegevust 1991 aasta septembris kui ÜE Alexela turismiosakond, mis tegeles peamiselt välisturistide vastuvõtuga. 1. aprillil 1993 aastal turismiosakond iseseisvus AS Alexela Reisibüroo nime all. Seoses Alexela nimeliste firmade hulgaga Tartus, tekitas sama nime kordumine klientide seas segadust ning toimus ka omanike muutus ja reisibüroo juhatus otsustas 1994 aasta augustis muuta firma Reisibürooks ATLAS, mis sobib meie turismifirma reklaamikonseptsiooniga. Reklaamikonseptsioonis kasutasime 1692 prantsusmaal trükitud Atlase lehekülgi, mida eksponeerisime Tartus, Pärnus ja Tallinnas asuvate büroodes seintel graafiliste lehtedena. Tänaseks asuvad firmal kontorid Tartus ja telefoniga kodukontor Pärnus.
  1993. aastast kirjutasime välja lennupileteid Estonian airi piletiplankettidele ja kasutasime Estonian airi IATA koodi ning broneerimiseks süsteemi BABS. 1994.aastast kasutasime Amadeus SMART broneerimissüsteemi. 1996 aastal saime IATA liikmeks ja alustasime lennupiletite iseseisva väljastamisega erinevatele lennukompaniidele. 1999.aastal läksime üle uuele broneerimissüsteemile Galileo, mis 2008. aastast kannab nime Travelport.
ATLAS reisibüroo on täisteenust pakkuv reisibüroo: meilt võite osta lennu-, laeva-, rongi- ja bussipileteid, puhkuse-, suusa- ja crusireise, vormistada viisasid ja reisikindlustust, broneerida hotelle ja autorenti, osta kontserdi ja spordivõistluste pileteid, tellida transfeere…. Tegeleme nii väljamineva- kui ka sissetuleva turismiga. Müüme erinevaid reisiteenuseid ning üksikuid reisiteenuseid vastavalt kliendi soovile.
Meie töötajad omavad pikaajalist töökogemust turismi vallas ja teenuste osutamisel arvestatakse iga kliendi individuaalsete soovidega ning leitakse parim võimalik lahendus.